O nas

Sala bankietowa Zacisze z zewnątrz

Sala Bankietowa Zacisze to doskonałe miejsce w województwie podlaskim na organizację wystawnego wesela, studniówki, a także przyjęcia z okazji chrzcin, urodzin, komunii. Zacisze mieści się w Sokółce, 40 km od Białegostoku oraz 42 km od Grodna. Położona w spokojnej urokliwej okolicy, nie sąsiaduje z budynkami mieszkalnymi co daje pełną swobodę celebracji. Działamy od 2017 roku. Właśnie wtedy nasz obiekt przeszedł gruntowną metamorfozę – została zmieniona aranżacja wnętrz oraz wystrój. Naszym gościom oferujemy wszechstronny bezpłatny parking wraz z miejscami dla niepełnosprawnych.

Wykwalifikowany personel

Zatrudniamy jedynie doświadczony personel i kompletujemy go z niezwykłą starannością dlatego możemy ręczyć, iż nasi pracownicy są ludźmi o wysokiej kulturze osobistej, taktowne oraz zaangażowane i dbające o potrzeby naszych gości. Dodatkowo posługuje się trzema językami – polskim, angielskim oraz rosyjskim.

Restauracja

Smakoszy zapraszmy do naszej restauracji na kulinarną podróż przez bogate smaki kuchnii Polskiej i regionalnej. Nasi doświadczeni, wykwalifikowani kucharze przygotowują dania z produktów naturalnych i świeżych, dostarczanych do naszej kuchnii przez sprawdzonych lokalnych dostawców! Posiadamy szeroki wybór alkoholi oraz urokliwy ogród z fontanną, w którym mogą państwo delektować się smakiem i podziwiać zachód słońca przy lampce ulubionego wina.

Przyjęcia okolicznościowe

Naszą pasją jest sprawianie, aby nasi goście poczuli się wyjątkowi, niezależnie od tego w jakim celu przekraczają progi Zacisza. Organizujemy wszelakie uroczystości okolicznościowe w tym wesela, dokładając wszelkich starań, aby byli państwo w pełni zadowoleni z poziomu naszych usług i miło wspominali chwile spędzone w Zaciszu!

Bal maskowy w sali bankietowej Zacisze
Sala bankietowa wewnątrz

Otwarci dla firm

Mamy rozbudowaną ofertę dla firm. W Zaciszu mogą państwo zorganizować konferencję bądź większe spotkanie biznesowe. Służymy profesjonalnym zapleczem technicznym, na które składają się flipchart, rzutnik, ekran, sieć Wi-Fi. Wierzymy, że dzięki temu będą państwo mogli w pełni skupić się na obradach.

Z przyjemnością zorganizujemy imprezę integracyjną dla państwa pracowników! Nasza codzienna praca pokazała nam o ile łatwiejsza i przyjemniejsza jest praca w zgranym, pełnym pomysłów zespole.

Jeśli są państwo zainteresowani Zaciszem jako miejscem idealnym dla szykującej się uroczystości, zapraszamy do kontaktu! Przedstawimy państwu szczegółową ofertę oraz odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości!

Jesteśmy do państwa dyspozycji w naszym biurze w Zaciszu:

poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 18:00

sobota w godzinach 8:00 – 16:00

oraz pod numerem telefonu: (nr.tel).