Bankiety okolicznościowe

Świętuj z nami

Imprezy okolicznościowe i eleganckie bankiety wymagają odpowiedniej oprawy i przygotowania. Niezależnie od tego czy będzie to przyjęcie urodzinowe w gronie przyjaciół, impreza firmowa, kameralna czy wystawna uroczystość, Zacisze swoją ofertę dopasowuje do państwa.

Wykwintne menu

Przygotowane przez naszych kucharzy potrawy, niepowtarzalny klimat Zacisza oraz profesjonalna obsługa przyjęcia i elegancka, klimatyzowana sala bankietowa zapewnią wyjątkowe doznania kulinarne i estetyczne, co pozwoli państwu cieszyć się zabawą, nie martwiąc się o szczegóły, którymi zajmiemy się z przyjemnością. Dajemy państwu możliwość skorzystania z naszych propozycji menu bądź indywidualnego dostosowania menu do państwa oczekiwań!

Wyjątkowy klimat

Do państwa dyspozycji pozostawiamy wszechstronny taras oraz gustowny ogród z fontanną, pięknie oświetlony wieczorną porą.

Zachęcamy państwa do kontaktu i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli zaistnieją pytania z przyjemnością rozwiejemy każdą państwa wątpliwość! Cała nasza obsługa dołoży wszelkich starań, aby impreza była udana i została na długi czas w pamięci państwa gości.

+48 511 587 187
+48 533 106 957
+48 85 555 80 01

null

klimatyzacja

wykwintne menu

gotowe menu lub możliwość dostosowania go wedle państwa woli

bufet z gorącymi / zimnymi napojami

możliwość wynajęcia przez nas fotografa, DJ-a bądź zespołu muzycznego

profesjonalny system nagłaśniający

duży parking